Herofis

Herofis

Genel Tanımı

Her yerden ve her zaman ulaşabileceğiniz, web tabanlı ön muhasebe uygulamamız ile verileriniz her zamankinden daha güvenli.

Yedek almanız, pahalı bilgisayar yatırımları yapmanız gerekmiyor. Ücretsiz Android uygulamamız ile, muhasebeniz aynı anda cebinizde. Geleceğin teknolojisini bugünden kullanmaya başlayın. Kolay üyelik ve online ödeme imkanı ile hayat daha kolay.

Vizyon

Türkiye’de olduğumuz gibi, yurtdışında da en iyi muhasebe programı olmak.

Misyon

Herofis’in hedefi ofisinizdeki iş yükünü maksimum derecede vakit kazancına çevirmenize olanak sağlayacak yenilikler ile karşınızda olmaktır.

Herofis içeriği

HEROFİS’TE YAPABİLECEKLERİNİZ NELER?

Cariler

Online muhasebe programı ile istediğinizde cebinizden ulaşabileceğiniz tüm muhasebe işlemleri, takibi ve güvenliği ile muhasebe sisteminizdeki her kategoriyi ayrı ayrı yönetebileceksiniz.

Online Alışveriş

Sahip olduğunuz diğer uygulamalar ile herofis.com arasında entegrasyon sağlayan API uygulamamız, sizi çok büyük zahmetlerden ve büyük masraflardan kurtaracak.

Stok & Depo

Envanter, fiyat listeleri, stoklara özellik ekleme, stoklara resim ekleme, detaylı arama, barkoddan okuma, stok kartlarından barkod basma, çoklu birim kullanabilme ve çok dilli kullanım. Stoklara istenen varyasyonların eklenebilmesi

Fatura & İrsaliye

Fatura modülü ile fatura, irsaliyelerinizi ister stoklardan arayarak, ister barkod okuyucu kullanarak kesin. Detaylı satır bilgisi ile, cam gibi farklı ölçüleri tek ürün olarak detaylandırın.

Taksit

Taksit modülü, alış ve satış taksitlerinizin takibi için hazırlanmıştır. Taksidin kısmi ödemesi, nakit ya da kredi kartıyla ödemesi gibi imkanlar vardır.

CRM

Sizi büyük server ve yazılım maliyetlerinden kurtaran CRM modülümüz, müşterilerinizi kolaylıkla takip etmenizi, servis formu basmayı, kargo gönderim takibi yapmayı sağlar ve müşteri memnuniyetinizi arttırır.

Tahsilat

Her yerde ve her an bilgisayarınızı ya da Android cihazınızı pos makinesine dönüştürüp, kolayca tahsilat yapmak istiyorsanız, Tahsilat Modülümüz tam size uygun.

CamCAD

CamCAD cam üretim programı, pek çok cam üreticisi tarafından tercih edilen online bir program olup, tüm üretim ve etiketleme işlemlerinizi tek bir uygulama ile yapmanızı sağlar.

Sipariş

Sipariş modülümüzle alış ve satış siparişlerinizi takip edebilir, kısmi teslimat, 2-3 sipariş toplu teslimat yapabilir, siparişlerinizi irsaliye ya da faturaya aktarabilirsiniz.

CamMekan Balkon Camlama Programı

Cam Balkon üreten www.herofis.com üyelerimiz, cam balkon üretim modülümüz olan CamMekan’ı alarak cam balkon çizimlerini, tekliflerini ve üretim listelerini kolayca alabilirler. Cam Mekan, tekliflerinizi faturaya otomatik atabilir, kullanılan stokları da stok miktarından düşerek envanter takibi sağlar.

PenCAD Pencere Üretim Programı

Pencere ve kapı üreten tum pencere ureticileri, pencere üretim modülümüz olan PenCAD’ı alarak pencere ve kapı çizimlerini, tekliflerini ve üretim listelerini kolayca alabilirler. PenCAD, tekliflerinizi faturaya otomatik atabilir. Kullanılan stokları da stok miktarından düşerek envanter takibi sağlar.

Bordro

İşçilerin elde ettikleri ücretler, onların gelirleridir ve vergiler, sigorta primleri gibi bazı kesintilere tabidir. İşletmeler her ay işçilerini, elde ettikleri ücretleri ve bunlardan yapılan kesintileri gösteren listeler (tek tek ve/veya toplu) düzenlemekle yükümlüdürler. Bu listelere bordro diyoruz.

Android Uygulaması

Verilerinize her yerden ulaşmanızı sağlayan hızlı, güvenilir ve kolay Android uygulamamız üyelerimize tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

e-Dönüşüm

www.herofis.com ile e-Fatura, e-Arşiv fatura, e-Defter, e-İrsaliye, kredi kartı ile tahsilat gibi pek çok elektronik kayıt işlemi tek tuşla tamamlanmaktadır.

e-Fatura

Elektronik ortamda hazırlanan faturalara verilen isimdir. Kağıda basılmayan ve sunucular tarafından alıcı ve satıcıya iletilen e-fatura, ileride tüm firmalar için zorunlu hale getirilecek. Giderek artan e-fatura kullanıcıları arasına girmek için yeterli sebebiniz var aslında. Kurumsal işlemlerinizi daha kolay hale getirmek ve tasarruf etmek istiyorsanız e-fatura uygulamasına geçmelisiniz.

Herofis Tanıtım

Herofis Referanslarımız

bizi tercih edenler

Tezcanlar
  Tezcanlar

  Enez Cam
   Enez Cam

   Oktel
    Oktel

    19 Mayıs Cam
     19 Mayıs Cam

     Ege Keskin Cam
      Ege Keskin Cam

      Jazan Group
       Jazan Group

       Ege Poyraz Cam
        Ege Poyraz Cam

        Translate »
        %d blogcu bunu beğendi: