WinPenCAD

WinPenCAD

PVC, Alüminyum,
Kompozit Panel ve Ahşap Pencere Üreticileri İçin, Teklif, Maliyet ve Üretim Programı

Pencereyi çizmek, teklif vermek, maliyet vermek yetmiyorsa PenCAD ile doğru çözüme ulaşın!

Optimizasyonda iddialıyız. En az fire ile kesim PenCAD ile mümkün. Satış fiyatlarınızı ve maliyet fiyatlarınızı kolayca tanımlayın! Profil işleme almayı düşünüyorsanız, “Mutlaka Bizi Arayın”.

PENCAD PENCERE & KAPI ÜRETİM YAZILIMI

PenCAD, Türkiye’nin en büyük Windows tabanlı üretim yazılımlarından biridir.
13000’den fazla kopyası satılmış olup, dünya çapında 5000’den fazla aktif kullanıcıya sahiptir.
Kullanıcı dostudur ve kurulumu kolaydır, bilgisayarlar arası taşınması kolaydır, öğrenmesi ve kullanması kolaydır.
Bir yıllık ücretsiz uzaktan destek ve eğitime verilmektedir.

Pencerelerinizi ve kapılarınızı çok hızlı, esnek ve kolay çizebilirsiniz. Profil renklerinizi, cam türlerinizi, donanım türlerinizi seçin ve maliyetlerinizi ve teklif ayrıntılarınızı dakikalar içinde görün. Trapezoid (yamuk), ark ve traving pencereleri çizim açısından çok kolaydır. Çizimleri katalogdan kaydetme ve çizim ekranında kaydedilmiş çizimleri çok hızlı getirebilirsiniz. Pencad on dile çevrilmeye hazırdır ve Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve Arapça’nın tercümeleri mevcuttur. PenCAD, online yada bir donanım anahtarı ile yasadışı kopyalara karşı korunur. Bu, PenCAD’in bir bilgisayardan diğerine kolayca taşınmasını sağlar. PenCAD, israfı azaltmak, çalışma süresini artırmak için çok hızlı ve en iyi optimizasyon modülüne sahiptir. Aşağıda bulunan örnek çizimlere göz atabilirsiniz.

ÖRNEK ÇİZİMLER

WinPenCAD yaptığınız çizimlerdeki maliyeti ve teklifi en ince ayrıntısına kadar alabilir. Dövizle alınan yada satılan bir malzemeniz varsa ve o günki kurlar programa girilmişse, program otomatik olarak ana para birimine çevirip size en doğru sonucu verecektir. Teklif ve maliyet raporlarınızı sizin belirlediğiniz fiyatlarla en kısa sürede alabilirsiniz. Teklif raporlarınız isteğe göre resimli yada resimsiz olarak hazırlayabilir , müşterilerinize daha detaylı raporlar sağlayabilirsiniz.

WinPenCAD programında hazırlamış olduğunuz çizimlerin kesim ölçülerini tek yada toplu bir şekilde alabilirsiniz, kesim makinenize direk gönderebilir ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz çizimleri en az fire verecek şekilde optimize edebilir ve etiket bilgileriyle yazdırılabilir. Hazırlamış olduğunuz çizimleri cam siparişi aldıktan sonra CamCAD modülüne, bir cari kaydıyla gönderebilirsiniz , bu sayede siparişlerinizi çok kolay bir şekilde programımızda tutabilirsiniz.

Videolarımız

İŞ ORTAKLARIMIZ

WinPenCAD Referanslarımız

Bizi tercih edenler

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: