PenCAD

TANIM

PenCAD, Pvc’de olduğu kadar, alüminyumda da başarılı bir programdır. Bir çok geometrik şekli çizerek, üretim bilgilerini mükemmel bir doğrulukla verir. Maliyet analizi, kesim listesi, teklif, stoktan otomatik düşüm, kullanıcı tarafından yeni seri ilave edilebilmesi, kullanıcı tarafından yeni dil ilave edilebilmesi gibi pek çok esnek özellik ve user friendly (kullanıcı dostu) ekran yapısı ile vazgeçemeyeceğiniz mükemmellikte bir pencere üretim programı. Kesim sonuçlarını HillCAD 1d ve Abt_Auto programlarına otomatik göndererek, zaman ve para kazanmanızda bir numaralı dostunuzdur. Etiket basımı, düzenli raporlar, renkli profiller için ayrıntılı maliyet analizi ve teklif, PenCAD’in saymakla bitmeyen özelliklerinden sadece birkaçıdır. 

01

Konsept

Pencere çiziminizi, satış ve tekliflerinizi, veri takibinizi ve optimizasyon işlemleri motivasyonumuz ile geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.

02

Dizayn

Kullanıcı dostu ve çizime dair hiçbir bilginizin bulunmaması durumunda bile kolayca öğrenebileceğiniz şekilde “basitçe” dizayn edilmiştir.

03

Geliştirme

Yıllardır ürettiğimiz tüm çözümler ile birlikte geliştirme sürecimizde kullanıcılarımızın taleplerine de kulak vermekteyiz.

Pencad Tanıtım

PenCAD Referanslarımız

Bizi tercih edenler

Özgenç Makine
  Özgenç Makine

  Schtec
   Schtec

   GrafSynergy
    GrafSynergy

    Murat Makine
     Murat Makine

     EuroHome
      EuroHome

      Inter Pergola
       Inter Pergola

       Sinmez Pen
        Sinmez Pen

        Translate »
        %d blogcu bunu beğendi: