WinWorld

WINWORLD NEDİR?

WinWorld, 2002 yılından bu yana, iki ayda bir yayınlanan ve sektörümüzün en büyük ve en çok okunan dergisidir.

WinWorld, Ocak, Mart, Mayıs, Temmuz, Eylül, Kasım aylarında yayınlanır ve her sayısı 6,000 adet basılır. Bu, yıllık yaklaşık 35,000 tiraj demektir.

WinWorld, sektörümüzle ilgili pek çok fuara destek vererek ve bizzat katılarak, hedef kitlenize yakın durur ve sesinizi onlara duyurur. Bu fuarlar kısaca, İstanbul Pencere Fuarı (Tüyap), Kapı Fuarı (Demos), Erbil Yapı Fuarı (Pyramids), Fenster Bau Frontale (Nürnberg), Yapı İstanbul (Yem)’dir.

PROJE DETAYLARI

WinWorld’ün her ay ulaştığı ortalama tiraj ve sektörler şöyledir:

WinWorld Dergisi Yepyeni Özellikleriyle Dikkatleri Üzerine Çekiyor! 

Yeni QR Code (Kare Kod) uygulamasıyla dergimizi okumak artık çok daha eğlenceli! İstediğiniz haberin kare kodunu akıllı telefonunuza okutarak haberin tamamına ulaşma, ilginizi çekmeyen haberleri ise hızlıca geçme imkanına sahipsiniz!

Dergimize eklediğimiz Yeşil Sayfa, Bilim ve Teknoloji Köşesi, Sanat ve Eğlence Köşesi, Sektörel Etkinlikler Köşesi ve Sağlık Köşesiyle dikkat çeken yeni sayılarımızı okumak artık çok daha keyifli! Sektörel haberlerin yanı sıra diğer güncel ve ilginç haberler derginin okunmasını çok daha kolay hale getirerek okuyucunun keyif almasını sağlıyor.

Sağlık Köşemizde sizlerin merak ettiklerini işlemekten büyük zevk duyacağımızı bilmenizi isteriz. İlgili profesörlere merak ettiklerimiz hakkında danışılarak, tıp fakültesi öğrencileri veya profesörlerin kendileri tarafından yazılacak yazılar hem ilginizi çekecek hem de sizi bilgilendirecektir.

Hem Sağlık Köşesi’nde işlenmek üzere merak ettiklerinizi, hem de fikir ve tavsiyelerinizi haber@winworld.net adresinden veya 0555 295 26 52 numaralı telefondan bizlere iletebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür eder, dergimizi keyifle okumanızı dileriz.

WinWorld Türkiye Ekibi

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: